#1 2012-12-23 14:27:31

Bill

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-23
Posty: 8
Punktów :   

Regulamin

1. Zabrania się wypisywania jakichkolwiek treści rasistowskich, nazistowskich itp
2. Nick powinien być imieniem waszej postaci ( np. Chris, Sara itp). Więc radzę sobie darować cyferki, myślniki itp. No chyba, że wasza postać nazywa się Dominik122 Black. Login nie powinien być też imieniem jakiejś postaci z serialu czy mangi pokemon.
3. Staramy się używać poprawnej polszczyzny, pisać bez błędów ortograficznych. Wymagane jest stosowanie kropek, przecinków, dużych liter na początku zdania i innych takich. Nie przyjmujemy zdań typu:
" zobaczyłem lucario i od razu do niego podeszłem hurra to lucario czy chcesz się do mnie dołączyć"
Jak sami widzicie, trudno cokolwiek z tego zrozumieć. Dlatego też apeluje do was o szczególne przestrzeganie tej zasady.
4. Nie używamy przekleństw. Wszak nasz język świadczy o naszej kulturze. Staramy się także ograniczyć język "podwórkowy" do minimum. To znaczy - zero wyrażeń "kibel, gówno, słitaśne" itp.
5. Wszelkie kłótnie o pieski, kotki czy oceny z matematyki (innymi słowy nie związanymi z forum) załatwiamy po za forum.
6. Szanujemy poglądy i wierzenia innych.
7. Multikonta są absolutnie zabronione.
8. Można promować swoje strony i fora, ale prosimy o umiar. Link w sygnaturze, zachęta w każdym poście i wręcz błaganie o rejestracje, to już "drobna" przesada.
9. Swoje zdanie wyrażamy w sposób kulturalny, starając się nie urazić drugiej osoby.
10. Post powinien składać się z przynajmniej trzech ROZBUDOWANYCH zdań.
11. Jest to PBF o tematyce pokemon, więc nie można tu być konikiem, surykatką, zabaweczką czy nie wiadomo czym.
12. Przygody prowadzą MG (Mistrz Gry). Każdy MG zostaje poddany próbie i dopiero po zdaniu egzaminu dostaje tą funkcję. Jeśli uważasz, że się nadajesz pisz administratorowi na PW. Pamiętaj - jeśli nie jesteś pewny czy nadajesz się na to stanowisko, to lepiej sobie odpuść i nie zaśmiecaj skrzynki administratora.
13. Każdy MG powinien prowadzić coś takiego jak "zapisy" w których zamieści specjalny formularz.
14. Administratorzy, moderatorzy, MG TO NIE ROBOTY! Nie siedzą na forum 24 godziny na dobę i mają prawo do pomyłki. Proszę ich nie poganiać z odpisem czy odpowiedzią na pytanie.
15. Istnieje coś takiego jak: "Karta Postaci". Bez niej nie ma gry i MUSI zostać ona zaakceptowana przez osoby do tego upoważnione.
16. Nie piszemy kolorem. Koloru używa administrator lub moderator, kiedy chcę poprawić twoje błędy lub zakomunikować coś ważnego.
17. Nie piszemy także FaLą ani $łi@śn&m pismem.
18. MG powinien ma prawo bezkarnie odrzucać i przyjmować zapisy użytkowników, lecz powinien uzasadnić swój wybór.
19. Nieznajomość regulaminu nie upoważnia do niestosowanie się do niego.


Na dowód, że przeczytałeś i akceptujesz Regulamin, wpisz na końcu swojej KP: "REGULAMIN TO ŚWIĘTOŚĆ"

Offline

 
T

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smcraft.pun.pl www.dobra-tv.pun.pl www.pedagogikatarnow.pun.pl www.rifp.pun.pl www.gieramy.pun.pl